Nazilli Belediyesi’nden köylere dev yatırım

Yaklaşık 180 metrekare alanda yürütülen çalışmalar kapsamında yaya ve araç trafiğini güvenli hale getirerek can ve mal kaybını önlemek amacıyla 3 metre yüksekliğinde taş duvar örüldü.

Köylere yaptığı yatırımlardan dolayı Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcana teşekkür eden Aşağı Yakacık Mahalle Muhtarı Muammer Fidan Yaklaşık 10 yıldan beri mahallemizdeki yollar taş düşmesi sonucu kapanıyor. Belediye Başkanımıza ilettik sağolsun karşılıksız bırakmadı. İstinat duvarımız örüldükten sonra daha önce yol çökmesi olan alanda da yolumuz baştan sona yenilenecek. Burada şu an büyük bir çalışma yürütülüyor. Döşenen taşları 5 kilometre öteden kepçe yardımı ile getirdik. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun diye konuştu.

2021 yılı itibariyle tüm belediyecilik faaliyetlerine hız verdiklerini kaydeden Başkan Özcan  Nazillimizdeki pek çok noktada eş zamanlı olarak yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde çok güzel geri dönüşler aldık. Aşağı Yakacık Mahallemizde de 3 gündür süren ve önümüzdeki hafta da devam edecek olan çalışmalarımız tamamlanınca istinat duvarı ve yolumuzu köyümüze kazandırmış olacağız. Çocuklarımızın taşımalı eğitimde kullandığı bu yolun güvenliğinin sağlanması bizler için büyük önem taşıyordu. Allahın izniyle köylerimizdeki eksiklerin tamamlanması için ekiplerimizle dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz sözlerini kaydetti.

- Aydın Yeni Haber, Belediye bölümünde yayınlandı
https://www.aydinyenihaber.com/haber/6941048/nazilli-belediyesinden-koylere-dev-yatirim