INSTAGRAM VE WHATSAPP NEDEN AÇILMIYOR?

Saat 20:30 sonrasında, dünya genelinde binlerce kullanıcı 'Whatsapp çöktü' 'İnstagram çöktü' raporu vererek diğer kullanıcılar ile yaşadıkları sorunu paylaştı. Whatsapp'ta mesajlar, fotoğraf ve video gönderilemedi.

Sosyal medya kullanım araçları ınstagram ve whatsapp çökmesi son dakika olarak duyuruldu. Whatsapp çöktü mü, ne zaman düzelecek soruları birçok kullanıcı tarafından sorgulanırken Whatsapp Web platformuna da giriş yapılamıyor. Zaman zaman erişim geri gelse de, Whatsapp sorunu devam ediyor. Kullanıcı sayısı milyonları aşan popüler yazışma uygulamaması Whatsapp akşam saatleri itibariyle hizmet verme sıkıntısı yaşamaya başladı. 

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ? INSTAGRAM VE WHATSAPP NEDEN AÇILMIYOR?
Milyonlarca kullanıcı bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a girerek sevdikleriyle iletişim kurmak isteyenler, uygulamaya erişimde zorluk yaşadı. Instagram, Whatsapp tarafından soruna ilişkin herhangi bir açıklama henüz yapılmazken, yaşanan sorunun ilerleyen saatlerde çözülmesi bekleniyor.

Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?
Whatsapp erişim sorunu ilk olarak Whatsapp Web üzerinden başladı. Sonrasında uygulamayı da etkileyen bir sorun başladı ancak konuya ilişkin bir arıza ya da teknik aksaklık açıklaması yapılmadı.

- Aydın Yeni Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.aydinyenihaber.com/haber/6793594/instagram-ve-whatsapp-neden-acilmiyor