MHP Aydın ilçe teşkilatlarının 13. Olağan Kongresi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın’da covid-19  dolayısıyla ertelenen ilçe kongrelerinin tarihleri belli oldu. Milliyetçi Hareket Partisi'nin 13. Olağan Kongresi'ne giden ilk adımı ilçe teşkilatlarında atılacak. MHP İl Başkanlığı'nın açıkladığı ilçe kongrelere takvimi şu şekilde:

Koçarlı ile Karacasu 17 Ağustos pazartesi, Bozdoğan 18 Ağustos salı, Karpuzlu 19 Ağustos çarşamba, Çine 20 Ağustos perşembe, Buharkent ile Sultanhisar 21 Ağustos cuma, Efeler 22 Ağustos cumartesi, Didim 23 Ağustos pazar, Nazilli 24 Ağustos pazartesi, Kuşadası 25 Ağustos salı, Kuyucak ile Yenipazar 26 Ağustos çarşamba, Germencik 27 Ağustos perşembe, İncirliova 28 Ağustos cuma ve son olarak Söke ile Köşk 29 Ağustos cumartesi.

Kongreye başlangıç Koçarlı'da

İlçe kongrelerinin büyük bir heyecan ve coşkuyla birlik beraberlik havası içinde yapılacağını belirten MHP İl Başkanı Haluk Alıcık, "MHP Genel Başkanı, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin tek aday olduğu 13. Olağan Kongremizin, MHP Aydın İlçe kongrelerimizin ‘İlk adımı’ Koçarlı ilçemiz." dedi.

"Kazanan Türkiye Olacak"

MHP Aydın Teşkilatları ve mensuplarının bu defa da büyük bir heyecan ve coşkuyla, birlik ve beraberlik havası içinde olacağını vurgulayan Başkan Alıcık, "Teşkilatlarımız; ülkemizin yüksek çıkarları bağlamında MHP’nin üstlendiği başat işlev ve Cumhur İttifakının kucaklayıcı dinamiklerini dikkate alacakları kongrelerimizin partimize, partililerimize, vatanımıza ve milletimize ve hemşerilerime hayırlar getirmesini diliyorum. İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak. ” diye konuştu.

- Aydın Yeni Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.aydinyenihaber.com/haber/5114122/mhp-aydin-ilce-teskilatlarinin-13-olagan-kongresi