Yıldızgücüspor'a taze kan

Nazilli Belediyespor pilot takımı Yıldızgücüspor 3 transferle kadrosunu güçlendirdi. Nazilli Belediye Başkanı ve Yıldızgücüspor Kulüp Başkanı Haluk Alıcık Futbolcuları tanıtmak için Nazilli Belediyesinde basın toplantısı düzenledi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Yıldızgücüspor'un transferlerini tanıtmak için Nazilli Belediyesinde basın toplanısı gerçekleştirdi. Kulübe kazandırılan futbolcuların güven vaadettiklerini söyleyen Alıcık,'' Pilot takımımıza kazandırdığımız bu kardeşlerimiz gelişimlerini tamamlayıp iyi noktalara geleceklerdir. oyuncularımızı Nazilli Belediyespor'a kazandırmak istiyoruz.''ifadelerini kullandı.

Yoğun görüşmelerin ardından 2 genç oyuncuyu Nazilli’ye getiren Yıldızgücüspor futbolculara imza attırdı.Yıldızgücüspor geçtiğimiz sezon Tarsus İdman Yurdu Alt yapısında forma giyen 19 yaşındaki genç oyuncu Mert Akgül, Dalyan spordan 21 yaşındaki Recep Aydoğan ve Nazilli Belediyespor A takımından Ali Öçal ile sözleşme imzaladı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, kendisine yöneltilen Yıldız gücü bu gidişle 3. lige çıkacak sözüne,'' Bir dönem daha seçilirsem daha iyisi olacak.''şeklinde cevap verdi.

- Aydın Yeni Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.aydinyenihaber.com/haber/3297492/yildizgucuspora-taze-kan