Özcan, "Kenti birlikte yöneteceğiz"

(SİMGE ATA)

Göreve gelmesinden bu yana muhtarları makamında ağırlayan Nazili Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan bu kez tüm muhtarlarla Hangar Kafe Restaurant'ta düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Nazilli Belediye Meclis Üyelerinin de yer aldığı toplantıda Başkan Özcan, muhtarları kapıda karşılayarak hepsiyle teker teker tokalaştı. Bir süre muhtarlarla sohbet eden Özcan, hayırlı olsun dileklerini kabul etti.

İKİNCİ TOPLANTIYA ÇERÇİOĞLU DA KATILACAK

Kahvaltının ardından katılımcılara seslenen Özcan, "Bugünkü toplantımızda Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu da aramızda olmak istiyordu fakat programlar nedeniyle dahil olamadı, bir sonraki toplantımızda o da bize katılacak" diyerek söze başladı.

"ARTIK HİZMET ZAMANI"

Nazilli'de Bozyurt Mahallesi ile Derebaşı Mahallesi muhtarlık seçimlerinin iptal edildiğini anımsatan Özcan, "Bu iki mahallemizde seçimler yenilenecek ancak bizler için seçim bitti. Artık hizmet zamanı. Çıktığımız yolda eksiklerimizi tamamlayacağız, birlikte çözüm üreteceğiz" dedi.

"NAZİLLİ’Yİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ"

Kapılarının herkese açık olduğunu dile getiren Özcan, kenti ortak akılla yönetmek istedikleri mesajını vererek "Yerel seçimlerde Nazilli'yi yönetmek adına bizlere destek olan herkesle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Memleketi birlikte yöneteceğiz demiştik. Şimdiye kadar bunu gerçekleştirdik. Bundan sonra da Nazilli'yi muhtarlarımız, STK'larımız ve vatandaşlarımız ile yöneteceğiz. Yapacağımız hizmetlerle Nazilli tarihine geçmek istiyoruz" ifadelerine yer verdi.

- Aydın Yeni Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.aydinyenihaber.com/haber/3293393/ozcan-kenti-birlikte-yonetecegiz