Nazilli'de alt yapısı tamamlanan yollar yeniden yapılacak

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Başkanı Yrd. Mesut Erdemir'den Yeşil Mahalle yollardaki çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Sabah mesaisine Yeşil Mahalle Muhtarı Bekir Kahyaoğlu ile birlikte mahalle sokaklarında incelemeler yaparak başlayan Alıcık, alt yapı çalışmalarının tamamlanması sonrasında deforme olmuş sokakların yeniden kilit parke taşı ile kaplanacağını söyledi.

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ


Mesai saatinin ilk dakikalarında Yeşil Mahalle Muhtarı Bekir Kahyaoğlu ile buluşan Alıcık, Başkan Yardımcısı Mesut Erdemir, Park ve Bahçeler Müdürü Şükrü Irgat ve Fen İşleri Çavuşu Erol Atıcı ile birlikte tek tek mahallenin sokaklarını inceleyerek vatandaş ile sohbet etti. Vatandaş ile yaptığı sohbetler sırasında mahalle ile ilgili sorun, sıkıntı ve eksikleri dinledi.

Yol yapım çalışmalarının devam edeceğini ifade ettiği Yeşil Mahalle sokaklarının yollarında yapılacak işlemler hakkında bilgi veren Haluk Alıcık, AYDEM’in(elektrik), TELEKOM’un (telefon) hat kablolarını ve doğalgaz hatlarının yer altına alınma işlemlerinin tamamen bitirilmesi sonrasında deforme olan tüm sokaklarda yol yenileme çalışmalarının hızla başlayacağını ifade etti.

- Aydın Yeni Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.aydinyenihaber.com/haber/3290920/nazillide-alt-yapisi-tamamlanan-yollar-yeniden-yapilacak