SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Pehlivan Kılıçdaroğlu'nun ziyaretini manidar buldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Pehlivan Kılıçdaroğlu'nun ziyaretini manidar buldu
MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyaretini “Kılıçdaroğlu’nun kentimizi ziyaretinin, CHP’nin terör destekçileri ve sözcüleri ile birlikte olduğu günlerde olmasını zamanlama açısından manidar buluyoruz.” şeklinde değerlendirdi.
SPOT ALTI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde Aydın halkının Millet İttifakı’na vermiş olduğu destekten dolayı ziyaret gerçekleştirdiğini açıkladı. 
MHP Aydın İl Başkanı Pehlivan ise, Kılıçdaroğlu’nun Aydın ziyaretini manidar bulduğunu açıkladı. 
Pehlivan’ın yazılı açıklamışı şöyle; “Cennet Aydınımızın Yunanlılar tarafından işgal edilmesinin ardından Aydınlı hemşehrilerimizin, yiğit Efelerimizin birlikte Malgaç Baskını ile başlayan kurtuluş mücadelesi nihayet 7 Eylül 1922'de Gazi Mustafa Kemal Atatürk komutasındaki Türk Ordumuz ile zafere ulaşmıştır.  Büyük Türk Atatürk komutasında Aydınımızın yiğit Efelerinin tarihe not düştüğü bu anlamlı günde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun  kentimizi ziyaretinin, CHP’nin terör destekçileri ve sözcüleri ile birlikte olduğu günlerde olmasını zamanlama açısından manidar buluyoruz.
Türk milletimizin vicdanları önünde Diyarbakır’da  sergilenen terör seviciliğinden sonra, kahraman Efeler diyarında, bu güzel günde yapılan ziyaretin milli samimiyetsizlik olduğu açıktır. 
Milli şuur yüklü, Efeler yuvası Aydın kentimizdeki mitingin benzerini, HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde, bir tarafında Özlem Çerçioğlu ve Ekrem İmamoğlu  diğer tarafında Diyarbakır’da evlatları bebek katili PKK terör örgütü  dağa kaçırılan gözü yaşlı anaları alarak yapmasını;  PKK'yı ve tüm terör örgütlerini lanetleyip kandırılan gençlerin  ailelerine teslim edilmesi yönünde çağrıda bulunmaya, terörü lanetleyip, Pençe Harekatı ve Kıran Operasyonu’ndan dolayı kahraman Mehmetçiğe başarılar dilemesini bekliyoruz.

Dönemin vatan hainlerine, Türk Vatanını bölme gayretlerine, Türkçe dışında dil sevdasına düşenlere haddini bildiren büyük Atatürk önderliğindeki Türk Milletinin; tarihi tekerrür ettirmek isteyenlere, tarihi dersler vereceğini de belirtmek isterim.
Türk Milletinin güçlü geleceğini ve lider ülke olma iradesini; hiçbir güç mani olamayacak, hainlerin planları hayalin ötesine geçemeyecektir.
Bunun teminatı da Cumhur İttifakı ile milli duruşunu gösteren Türk Milletimiz'dir.
Bu güzel günde;  Büyük Türk Atatürk komutasında Aydın'ın kurtuluşunda büyük kahramanlık gösteren yiğit Efelerimize,  kahpe Yunan tarafından işgal sırasında şehit edilen hemşehrilerimize Allah'tan rahmet diliyor, güzel Aydınımızın Kurtuluş Bayramını kutlarız”

 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İYİ Parti Aydın'da istifa!Önceki Haber

İYİ Parti Aydın'da istifa!

Kılıçdaroğlu'na Kuşadası'nda saldırıSonraki Haber

Kılıçdaroğlu'na Kuşadası'nda saldırı

Yorum Yazın

Aydın'daki intihar olayları meclise taşındı
Nazilli'de kaçakçılara büyük darbe!
Mehmetçiğe paramotordan asker selamı yolladı
Uşak'ta yangın 4 can aldı
Aydın'da Barış Pınarı Harekatı operasyonu: 4 gözaltı
Aydınlı genç intihar etti
Şehit nişanlısını gelinlikle uğurladı
Nazilli’de Afyonlular'dan şehitlere vefa
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!