Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Milli Park'ta saat değişikliği

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Milli Park'ta saat değişikliği
Aydın Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı Müdürlüğü, ziyaretçilerden gelen yoğun talepler üzerine giriş ve çıkış saatlerinde değişiklik yaptı. Ayrıca Milli Parkın girişine yapılan yeni tabela ve değişim gözden kaçmadı.
SPOT ALTI

Yılın her mevsiminde doğaseverlere pek çok güzelliği bir arada sunan koruma alanları, kış, ilkbahar ve yaz ayının bir kısmını kapsayan yılın ilk 6 aylık döneminde ziyaretçi akınına uğruyor. 
Yaz aylarında Ege Bölgesindeki vatandaşların en çok talep ettiği Aydın Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı, ziyaretçilerden gelen isteği geri çevirmedi. Sezon başında giriş saatleri 08:00-16:00 ve çıkış saati ise 19:00 olarak açıklanmıştı. Milli Parkı Müdürlüğü, vatandaşlardan gelen talep üzerine çıkış saatini 19:30’a çekti. 
Ziyaretçilerin daha uzun süre Milli Parktan yararlanmaları amacıyla giriş ve çıkış saatlerinde değişim yapan Aydın Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı Müdürlüğü’nün konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle; “Milli Parkımızın giriş ve çıkış saatleri ziyaretçilerimiz talepleri doğrultusunda aşağıdaki şekilde yeniden düzenlenmiştir. Giriş saati 08:00-17:30 çıkış saati ise 19:30 olarak düzenlenmiştir. 
Milli Parkımızın araç kapasitesi dikkate alınarak ekstirem durumlarda giriş saatleri idaremiz tarafından ilan edilerek geçici olarak erkene alınabilecektir. Ziyaretçilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.” 
Ayrıca Milli Park’ın girişinde de ziyaretçilerin rahat ve hızlı bir şekilde içeriye girmesini sağlamak için iki giriş ve tek çıkış şeklinde düzenleme yapıldı. Girişlere yerleştirilen HGS ile artık ziyaretçiler uzun araç kuyruğunda beklemeden Milli Parka girip doğal güzelliklerin görme ve denize girip serinleme fırsatı buluyor. 

 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kayıp Sümeyye'den iyi haber geldiÖnceki Haber

Kayıp Sümeyye'den iyi haber geldi

Aydın Valiliği'nden açıklamaSonraki Haber

Aydın Valiliği'nden açıklama

Yorum Yazın

Nazilli’de heyecan başlıyor
'Sosyal medya bağımlılığı depresyon ve uyku hastalıkları riskini artırıyor'
Takmaklı'dan açıklama
Aydın'da kaza: Çok sayıda yaralı
Kovalamaca sonucu yakalandı aracından neler çıktı
Uğur şirketler grubu devredildi
Nazilli'de polis aracı devrildi
Aydınlı anne intihar etti
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!