Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Aydın’da alkışlanacak veliler

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aydın’da alkışlanacak veliler
Aydın Efeler’de bulunan Recep Tayyip Erdoğan İlkokulu 1B sınıfı velileri, çocuklarının daha iyi koşullarda okuyabilmesi için bir araya gelerek sınıfın duvarlarını boyadılar.
SPOT ALTI

Efeler’in Zeybek Mahallesi’nde bulunan Recep Tayyip Erdoğan İlkokulu 1B sınıfı velileri, gerçekleştirdikleri örnek davranışla takdir topladı. Recep Tayyip Erdoğan İlkokulu, 1B sınıf öğretmeni Halise Göçen idaresinde sınıfın duvarları temizlenerek yeniden boyandı.
İmece usulü ile çalışan veliler takdir toplarken, 1B Sınıf Öğretmeni Halise Göçen, eğitimin daha iyi olması için tüm sınıf el ele verdik diyerek şu ifadelere yer verdi; “ Velilerimizden biri sınıfımıza boya alarak sponsor oldu ve diğer velilerimizle birlikte sınıfımızı boyayarak, temizliğini yaptık. Duyarlı velilerimize çok teşekkür ediyorum. Boya badana olduktan sonra güzel bir görüntüye kavuşturduk. Bu aynı zamanda diğer velilerimize de örnek olur inşallah. Onların da böyle etkinlikler yaparak okullarına ve sınıflarına faydalı olmasını isteriz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların eğitim gördüğü eğitim yuvalarının daha da güzel olması gerektiği düşüncesindeyim. Eğitimin kalitesi ne kadar güzelse, ortamın da o kadar güzel olması önemlidir. Bize bu imkanı sağlayan okul yönetimine ve sıfımızı boyamak güzelleştirmek için hafta sonu dinlemeden bizim yanımızda olan, olamayan tüm velilerimize teşekkür ederiz” dedi.
1 B sınıfının örnek olduğunu sözlerine ekleyen Göçen; “ Aynı etkinliğimizi bu hafta sonunda 1A sınıfımızda da gerçekleştireceğiz. Duyarlı velilerimizin katılımlarıyla çocuklarımız için hep birlikte elimizden geleni yapacağız
” ifadelerini kullandı.
Okul Müdürü Oktay Kaya ise duyarlılık göstererek gönüllülük esasıyla sınıfları boyayan tüm velilere teşekkür etti. Gerçekleştirilen boyama etkinliğine sınıf öğretmeni Halise Göçen’in yanı sıra öğrenci velileri Sinan Unutur, Erhan Bayram, Neslihan Özcan, Cansu Yılmaz, Emine Gürses, Emre Gürses, Nurcan Mendi, Berrin Zeren, Nuri Yelmen, İlkay Unutur ve Murat Göçen katıldı.

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Nazilli'den 21 yaşındaki Küçük hayatını kaybettiÖnceki Haber

Nazilli'den 21 yaşındaki Küçük hayatını...

Emniyet Müdürü Nazilli'de yaralandıSonraki Haber

Emniyet Müdürü Nazilli'de yaralandı

Yorum Yazın

Nazilli’de heyecan başlıyor
'Sosyal medya bağımlılığı depresyon ve uyku hastalıkları riskini artırıyor'
Takmaklı'dan açıklama
Aydın'da kaza: Çok sayıda yaralı
Kovalamaca sonucu yakalandı aracından neler çıktı
Uğur şirketler grubu devredildi
Nazilli'de polis aracı devrildi
Aydınlı anne intihar etti
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!