Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmete açılıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmete açılıyor
Aydın İl Sağlık Müdürlüğü ve Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hizmet binasına taşınıyor. Yaklaşık 35 milyon lira maliyete yapılan Sağlık Kompleksi Ekim ayında hizmete girecek.
SPOT ALTI

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı tüm idari birimler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin de bulunduğu İzmir Bulvarı üzerindeki Sağlık Kompleksi, Ekim ayı içerisinde hizmet vermeye başlayacak. 
Vatandaşlar artık rahat bir şekilde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde tedavi olabilecek. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 6 bin 500 metre kare alanda 50 ünitede 8 uzman diş hekimi protetik diş tedavisi, endodonti, pedodonti, periodontoloji ile nitelikli, kaliteli ve de kesintisiz hizmet verecek.
Aydın İl Sağlık Müdürlüğü tarafından taşınmaya ilişkin yapılan yazılı açıklama şöyle: “Mevcut Aydın İl Sağlık Müdürlüğü binasının fiziki yetersizliği dolayısıyla müdürlüğe bağlı birimlerin bazıları kiralık olarak tutulan farklı  binalarda  hizmet vermek durumunda kalmıştı. Gerek dağınık yapının revizyonu gerekse de hizmet bütünlüğünün sağlanması Aydın halkımıza verilen sağlık hizmetlerinin hız ve konforunu arttıracak ve ilimize yakışır şekilde bakanlığımızın sağlık vizyonunu yansıtacaktır. Yeni hizmet binamızda Müdürlüğümüze bağlı Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı,  Destek ve Personel Hizmetleri Başkanlığı,  Acil Sağlık ve Sağlık Hizmetleri Başkanlığı, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 32 bin metre karelik alanda 500  çalışanımızla hizmet vermesi planlanmaktadır”

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aydın'da uyuşturucu operasyonuÖnceki Haber

Aydın'da uyuşturucu operasyonu

5 kişiyi öldüren sanık fişekleri bitirinceye kadar ateş etmişSonraki Haber

5 kişiyi öldüren sanık fişekleri bitirin...

Yorum Yazın

Nazilli’de heyecan başlıyor
'Sosyal medya bağımlılığı depresyon ve uyku hastalıkları riskini artırıyor'
Takmaklı'dan açıklama
Aydın'da kaza: Çok sayıda yaralı
Kovalamaca sonucu yakalandı aracından neler çıktı
Uğur şirketler grubu devredildi
Nazilli'de polis aracı devrildi
Aydınlı anne intihar etti
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!