Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BURAK YAŞAR

BURAK YAŞAR

Mail: [email protected]

KILIÇ KALEMDEN KESKİNDİR!

Değerli okurlarım, tam beş kez sildim sildim tekrar yazdım. Hani yanlışını görürsün de birinin yakasına yapışasın gelir son anda durdurursun ya kendini. İşte o misal…

Gündemimiz seçim kirliliği ile meşgulken, Kudüs’te Ebrehe’nin filleri Müslümanların kapısına dayanmış durumda. Biz ittifakları konuşurken, kan emici emperyalist ittifaklar zulm ile abad oluyor! Doğu Guta’da mermiler, Afrika’da açlık; ayakları altına alıyor insanlık onurunu!

Mekke’de papa ile masaya oturuyorlar Müslüman olmayanların giremeyeceği beldede kilise açmak için. Ve Kabe imamına kumarhane açılışı yaptırıyorlar. Ve tek bir isim altında: Yere batasıca ılımlı İslam politikası!

Yahu ne oldu arkadaş bizim Türk-İslam ruhumuza?

Biz; Şam’a, Mekke’ye, Medine’ye, Mısır’a, Balkanlara, Asya’ya, Girit’e, Akdeniz’e, Karadeniz’e, Hazar’a, Avrupa’ya, Afrika’ya asırlarca hükmetmiş, iki yüz devlet, on altı cihan imparatorluğu kurmuş, Allah’ın yeryüzündeki gölgesi, Müslüman Türk’üz!

Biz ki nerede bir mazlum varsa onun hamisi, nerede bir zalim varsa onun kellesinde biten kılıcız. Yahut öyle idik! Sahi ne oldu bize? Binlerce yıllık tarihimizde elli altmış senedir savaşmamak mı köreltti bizi? Ne ara bu hale geldik? Gece yastığa başını koyupta rahat bir şekilde uyuyan herkese yazıklar olsun. Yazıklar olsun bize!

Filistinli değiliz biz, Irak’lı ya da Afrika’lı değiliz. Biz ebrehenin ordularına karşı yeryüzünün Ebabilleriyiz. Olmak zorundayız..!

Bugün zulmün kol gezdiği topraklarda, kurşunların yağmur olduğu, bombaların aydınlattığı gecelerin arttığı coğrafyalarda sütten kesilmemiş bebekten tutun da asırlık ömür yaşamış olanlar dahil her bir mazlum, Türk’ün sancağını arıyor; gölgesine sığınmak için!

“Tabuta konulmuş olsa da gömülmediği sürece Türk tek güvencemizdir.” demiyor mu Aliya İzzetbegoviç. Biz niçin kendimizden umudu kestik? Bırakın Allah aşkına. Kalemin kılıçtan keskin olduğu falan yok! Birleşmiş Milletler, “KudüsFilistin’indir” diyor. Abd denen korsan devlet, sözde İsrail büyükelçiliğini Kudüs’e taşıdığını söylüyor. Ve binlerce yaralı, yüzlerce şehit veriyor Filistin halkı. Sonrasında da bu katliamı kınıyor dünya medeniyeti devletler!

Ortadoğu’da emperyalistler; Abd, İngiltere, Rusya, İsrail neden kalem yerine kılıç kullanıyor? Sebebi çok basit; kılıcı bizden alıp elimize kalem tutuşturdular. Biz demiyoruz ki kalemi kenara bırakalım diye. Unutmayın! Savaşlarda kalemler kılıçlardan sonra masaya konur! Ve hiçbir savaş kalemle kazanılamaz. 

Ne yani gidip hep beraber savaşalım mı? Şu raddede hayır. Başını Türkiye’nin çektiği İslam devletleri bir araya gelmeli. Türkiye masaya yumruğunu koymalıdır. Biat eden yaşamalı etmeyenin kellesi alınmalıdır! Biz bize yeteriz Allah’ın izniyle. Elin siyonisti iki milyar Müslüman’ın kalbinde işgale devam edece öyle mi? Türk devletini yönetenler 1974 Ayşe’yi tatile çıkardığı gibi gerekirse bugün de Bilal’i tatile çıkaracaktır!

Sözde konjonktür gereği fiili müdahalede bulunamaz ise de bu devletler mazlum coğrafyalarda üsler kurmalı, Müslüman milletler Cuma namazı çıkışlarında toplanan paralarla mazlum coğrafyaların halkına zulme karşı koyacak silahı temin etmelidir.

Allah bizlere özümüze dönmeyi nasip eylesin.. Selam ve dua ile..

Facebook Yorum

Yorum Yazın