Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Özcan'ın seçim ofisi açıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Özcan'ın seçim ofisi açıldı
Millet İttifakı Nazilli Seçim ofisi açılışında konuşan İYİ Parti İzmir Milletvekili ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu EYT'nin sorulması üzerine, "Emeklilikte yaşa takılanlar, saraya ve Balgat'taki şatoya takıldılar" dedi.
SPOT ALTI

 

(SİMGE ATA) Dervişoğlu'nun konuşmalarından satır başları şöyle: "Bana göre Aydın adaletin, demokrasinin eşiğidir. Kadirşinaslığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İş birlikleri kolay gerçekleşmez. Birbirimize kem sözler söylemiş olsaydık bu birliktelik olmazdı. Türkiye'nin karşı karşıya bulunduğu problemlerin de iş birliği ile çözülmesi gerekiyor. Biz iki parti olarak bu birlikteliği gerçekleştirdik ama siz istediğiniz için gerçekleştirdik. O yüzden adı millet İttifakı. Sadece parti olarak bir araya gelmedik, millet olarak bir araya geldik. Bu meydanı şereflendirenlerin arasında MHP'li, AK Partili, CHP'liler de var. 
Emeklilikte Yaşa takılanlar, saraya ve Balgat'taki şatoya takıldılar. İftiralar var. Bazı örgütlerle bazı çetelerle bağlantımızın olduğunu söylüyorlar. Beka diyorlar. Bu coğrafyanın avantajı olduğu kadar dezavantajları da var. Ama anlamadığım şey beka sorununu 17 senedir ülkenin başında duranların söylemesi. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçildi. Bunun doğal sonucu olarak tek adamlık başladı. Parti kendini devlet saymaya başlarsa olmaz. Gerekli uyarıları yaptık olmadı. Bunların derdi partilerinin bekasıdır."

Dervişoğlu'nun konuşmalarini coşkuyla karşılayan kalabalık  "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" sloganları attı. Ülkücülerin Bozkurt işareti yaptığı gözlendi.

whatsapp-image-2019-03-13-at-18-37-52-1.jpegwhatsapp-image-2019-03-13-at-18-37-52.jpegwhatsapp-image-2019-03-13-at-18-47-00-1.jpegwhatsapp-image-2019-03-13-at-18-47-00.jpeg

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aydınlılar dikkat!Önceki Haber

Aydınlılar dikkat!

Cumhur İttifakı Nazilli'de gövde gösterisi yaptıSonraki Haber

Cumhur İttifakı Nazilli'de gövde gösteri...

Yorum Yazın

Nazilli Bozdoğan yolunda kaza!
İncir ve jeotermali siyasi malzeme olmaktan kurtaracağız
Aydınlı asker intihar etti
Nazilli’de alkışlanacak adam
Alıcık'tan Erim'e teşekkür
Nazilli’de o iddialara yalanlama!
Nazilli'de intihar eden öğretmen kurtarılamadı
Aydın'da 37 aranan şahıs yakalandı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!