Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Çerçioğlu Germencik'te seçim bürosu açtı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çerçioğlu Germencik'te seçim bürosu açtı
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Germencik Belediye Başkan Adayı Fuat Öndeş'in seçim bürosu açılışına katılarak, İncirliova'yı ziyaret etti.
SPOT ALTI


Germencikliler Başkan Çerçioğlu'na ve  Başkan Öndeş'e desteklerini göstermek için açılışa yoğun ilgi gösterdi. Açılışa CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve CHP Germencik İlçe Başkanı Salih Çavuş, İYİ Parti Germencik İlçe Başkanı Ender Akgün katıldı.

"AYDIN'I DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ"
Açılış töreninde konuşan Başkan Çerçioğlu “Türkiye’nin geleceği için gücümüzü İYİ Parti'yle Aydın genelinde olduğu gibi Germencik'te de birleştirdik. Bu güç birliğiyle Aydın'ı ve tüm ilçelerini daha ileriye taşıyacağız” dedi.
Büyükşehir Belediyesi'nin Germencik'te 133 kilometre yol çalışması yaptığını hatırlatan Başkan Çerçioğlu, ASKİ'nin de 119 kilometre içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hat çalışması ile 17 sondaj, 5 adet de paket arıtma tesisi yaptığının altını çizdi. Başkan Çerçioğlu “Germencik'e 50 yıldır yapılmayan yatırımları 5 yıla sığdırdık. Toplam 46 milyon liralık yatırım yaptık. Fuat Başkan'la önümüzdeki dönemde bu hizmetleri ikiye katlayacağız” ifadelerini kullanıp “Önümdeki dönemde Fuat Başkan'la birlikte Germencik'in taşına, toprağına, malına-mülküne sahip çıkacağız, satmayacağız” dedi.
Jeotermal enerjinin insan sağlığına ve çevreye en az zararı vermesi için dünyadaki örnekleri gibi Fuat Başkan’la birlikte çalışmalar yürüteceklerini ifade eden Başkan Çerçioğlu “Aydın bir tarım memleketi. Tarıma ve geleceğimize sahip çıkmalıyız. Bunun için gerekli adımları kararlılıkla atacağız” şeklinde konuştu. 

İNCİRLİOVA HALKI, "20 YILDA YAPILMAYAN 5 YILDA YAPILDI"
İncirliova'nın Erbeyli Mahallesini de ziyaret eden Çeçioğlu, vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Halk, mahallerine 20 yıldır yapılmayan yatırımları 5 yılda yaptığı için Başkan Çerçioğlu'nun yanında olmaya devam edeceklerini ifade ederek Başkan Çerçioğlu'yla hatıra fotoğrafı çekildi.
 

DETAY ALTI

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Nazilli'de gurur verici bir hikayeÖnceki Haber

Nazilli'de gurur verici bir hikaye

 “Aydın hizmetle tanışacak”Sonraki Haber

 “Aydın hizmetle tanışacak”

Yorum Yazın

Nazilli Bozdoğan yolunda kaza!
İncir ve jeotermali siyasi malzeme olmaktan kurtaracağız
Aydınlı asker intihar etti
Nazilli’de alkışlanacak adam
Alıcık'tan Erim'e teşekkür
Nazilli’de o iddialara yalanlama!
Nazilli'de intihar eden öğretmen kurtarılamadı
Aydın'da 37 aranan şahıs yakalandı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!