Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alacak
Aydın Büyükşehir Belediyesi, personel alımı için İŞKUR aracılığıyla ilan yayınladı.
SPOT ALTI

Büro personeli, elektrik teknikeri, işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı (B sınıfı) kadroları için son başvuru tarihi 20 Haziran Perşembe günü olarak açıklandı.
Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Personel A.Ş.,  3 büro personeli, 1 elektrik teknikeri, 1 işyeri hekimi ve 1 iş güvenliği uzmanı (B sınıfı) olmak üzere toplamda 6 personel alımı için ilan yayınladı. 18 Haziran’da başlayan başvurularda adaylar 20 Haziran’a kadar başvurularını elektronik posta aracılığıyla gönderecekleri CV (özgeçmiş) ile yapacak. 

ŞARTLAR NELERDİR?
4 farklı kadrodan yapılan alımlarda adaylarda aranan ortak şartlar şöyle: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak; 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak; Kamu haklarından mahrum bulunmamak; Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak; Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak; Askerlik ile ilişkisi bulunmamak; Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak; Taraflar arasında yapılacak olan iş sözleşmesi, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonuçlandıktan sonra yapılacaktır.
Ayrıca elektrik teknikeri alanında başvuracak adayların en az 2 yıllık yüksekokul mezunu olması gerekiyor.

NASIL BAŞVURULUR?
Başvurular [email protected] mail adresine başvuru tarihlerinde gönderilecek özgeçmiş ile yapılacak olup başvuruları geçerli olan adaylar 21 Haziran Cuma günü görüşmeye çağırılacak. Görüşmede tüm adayların adli sicil kayıtlarını yanında bulundurmaları gerekiyor. Öte yandan görüşmede İş Güvenliği Uzmanı alanındaki adaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan onaylı B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikasını;  işyeri hekimi alanındaki adaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İşyeri Hekimliği Sertifikasını yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Nazilli'de fırtınaÖnceki Haber

Nazilli'de fırtına

Lastik botla kaçarken yakalandılarSonraki Haber

Lastik botla kaçarken yakalandılar

Yorum Yazın

Nazilli Bozdoğan yolunda kaza!
İncir ve jeotermali siyasi malzeme olmaktan kurtaracağız
Aydınlı asker intihar etti
Nazilli’de alkışlanacak adam
Alıcık'tan Erim'e teşekkür
Nazilli’de o iddialara yalanlama!
Nazilli'de intihar eden öğretmen kurtarılamadı
Aydın'da 37 aranan şahıs yakalandı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!