Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Yetik, Nazillili gençlere seslendi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yetik, Nazillili gençlere seslendi
Geçtiğimiz gün atanarak Nazilli Ülkü Ocakları Başkanlığına getirilen Ferhat Yetik, göreve başlamasının ardından ilk kez konuştu
SPOT ALTI

(SİMGE ATA) Yetik, Nazillili gençlere seslenerek, "4. Endüstri Devrimi disipliniyle, milli direnci ve şuuru yüksek bir gençlik olmak için Atatürkümüzün gösterdiği hedeflere doğru birlikte yürümeye davet ediyorum" dedi.
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş'in takdiri, Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Tayfun Şan'ın teklifi ile Nazilli Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan Ferhat Yetik kısa sürede yapılanmaya başlayacaklarını söyleyerek gençlere çağrıda bulundu.

BAŞBUĞ'UN İZİNDE
Ülkü Ocakları'nın Başbuğ Alparslan Türkeş'in emaneti olduğunu hatırlatan Yetik, "Başbuğumuz Merhum Alparslan Türkeş'in izinde, MHP Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin emrinde;  Türklük gurur ve şuurunu, İslam ahlak ve faziletini yaşamayı ve yaşatmayı hedefleyen Ülkü Ocağımızın Aydın ili Nazilli ilçe Başkanlığına, Genel Başkanım Sayın Dr. Sinan Ateş'in takdiri, Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanım Sayın Tayfun Şan'ın teklifi ile atandım. Başta güven duyarak görev veren Ülkü Ocakları Genel Başkanımıza, il başkanıma, bizleri yetiştiren ülkü ocaklarımızın emektarlarına, dualarıyla destek olanlara, bizzat gelerek güç veren ülkücü kardeşlerime teşekkür ederim. Çok kısa sürede yönetim yapılanmasıyla çalışmalarımıza başlayacağım" dedi.

MİLLİ DİRENCİ VE ŞUURU YÜKSEK BİR GENÇLİK
Türk Milletinin geleceğinin gençlere bağlı olduğunun altını çizen Yetik, "Türklüğünden ilham alan İslamiyet’i kişiliğiyle temsil eden aynı zamanda asrın şartlarına kendi kültürel birikim ve kimliğiyle yaklaşabilen gençlerimizin sayısı arttıkça Türk Milletimizin geleceği de güçlü olacaktır" diyerek bir de gençlere çağrıda bulundu. 4. Endüstri Devrimine ve Atatürk'ün koyduğu hedeflere işaret eden Yetik, "Nazilli ilçemizdeki tüm gençlerimizi; endüstri 4.0 disiplininde bilimsel bir anlayış ile,  bir elinde ahlak ve erdem, diğer elinde bilim olan, milli direnci ve şuuru yüksek bir gençlik olmak ve  Atatürk'ümüzün gösterdiği hedeflere doğru birlikte yürümeye davet ediyorum" dedi.

Son olarak Yetik tüm Nazilli halkının Ramazan ayını kutlayarak, "Nazilli hemşerilerimin İftar sofralarının etrafında inşa edilen manevi köprülerle; kalplerimize huzur,  yüreklerimize sıcaklık ve bakışlarımıza umut hakim olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Özcan'dan Nazilli'ye bir hizmet dahaÖnceki Haber

Özcan'dan Nazilli'ye bir hizmet daha

Nazilli'ye ateş düştüSonraki Haber

Nazilli'ye ateş düştü

Yorum Yazın

Nazilli Bozdoğan yolunda kaza!
İncir ve jeotermali siyasi malzeme olmaktan kurtaracağız
Aydınlı asker intihar etti
Nazilli’de alkışlanacak adam
Alıcık'tan Erim'e teşekkür
Nazilli’de o iddialara yalanlama!
Nazilli'de intihar eden öğretmen kurtarılamadı
Aydın'da 37 aranan şahıs yakalandı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!