Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Nazilli'de pankart krizi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Nazilli'de pankart krizi
Nazilli'de İYİ Parti'yi indirdiler
SPOT ALTI

Nazilli Belediyesi gece saatlerinde Ordu Caddesi ve Koca Cami önündeki Kürşat Engin Özcan’ın seçim afişlerini indirdi. MHP'li Nazilli Belediyesi'nin bu hamlesini değerlendiren İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural, "Yanlış anlaşılma dediler. Böyle bir şey olacağını sanmıyorum. Kazanamayacaklarını anladılar" dedi.
31 Mart Yerel Seçimleri’ne bir aydan az bir süre kala Nazilli’de Cumhur İttifakı ile Millet İttifakı arasında afiş krizi yaşandı. Dün gece, Nazilli Belediyesi ekipleri, Koca Cami önünde ve Ordu Caddesi sonunda bulunan İYİ Partili Kürşat Engin Özcan ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı CHP'li Özlem Çerçioğlu’nun seçim afişlerini indirdi. Bunun üzerine İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, MHP İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz’ı arayarak durumu bildirdi. Korkmaz’ın devreye girmesiyle Ordu Caddesi üzerindeki afişler yeniden asılırken Koca Cami önünden indirilen afiş yerine konmadı.
"BİZİMKİNİ SÖKÜP VAHAP BEYİNKİNİ DÜZELTMİŞLER"
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, durumu Cüneyt Korkmaz ile yaptığı görüşmeler sonucunda öğrendiğini, Korkmaz'ın açıklamalarınınsa tatminkar olmadığını söyledi. Kural, "Cüneyt başkanla görüştüğümde 'çocuklar yanlış anlamış sadece Ordu Caddesi'ndekiler sökülecekti' dedi. Yanlış anlama olacağını sanmıyorum. Bizimkileri söküp Vahap beyin afişini düzeltmişler sağ olsunlar. Ordu Caddesi'ni taktırdık ama Merkez Büfe'nin oradaki çam ağaçları parka, park da belediyeye aitmiş" dedi.

"KAYBETME KORKUSU SARMIŞ"
İYİ Partili Kural, yaşanan hadiseyi sert bir dille eleştirerek "Sanırım Kürşat Engin Özcan’ın fotoğrafını görmeyi hazmedemiyor. Anlaşılan o ki kaybetme korkusu sarmış. Ancak bunlar küçük hareketler. Rakibimizden daha büyük hamleler bekliyoruz. Yapacaklarsa daha büyük şeyler yapsınlar" dedi.

"KAMU ALANINA İZİNSİZ ASILMAZ"
MHP İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz da "Afiş asılan yerler belediyeye ait kamu alanları. Buralara afiş asmak için izin alınması gerekiyor. Bu izinler alınmamış. Zabıta da gerekeni yapmış. Ordu Caddesi üzerindeki afiş yanlışlıkla indirilmiş. Arkadaşlarımız onu yerine koydu zaten" ifadelerini kullandı.

 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Nazilli'de trafik kazasıÖnceki Haber

Nazilli'de trafik kazası

"Özlem Hanım benim okul arkadaşım"Sonraki Haber

"Özlem Hanım benim okul arkadaşım"

Yorum Yazın

Nazilli Bozdoğan yolunda kaza!
İncir ve jeotermali siyasi malzeme olmaktan kurtaracağız
Aydınlı asker intihar etti
Nazilli’de alkışlanacak adam
Alıcık'tan Erim'e teşekkür
Nazilli’de o iddialara yalanlama!
Nazilli'de intihar eden öğretmen kurtarılamadı
Aydın'da 37 aranan şahıs yakalandı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!