SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Nazilli, kadın dostu şehir olacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Nazilli, kadın dostu şehir olacak
Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu, Nazilli’nin adının sanatla ve kültürel çalışmalarla anılmasının çok önemli olduğuna değinerek, “Yapacağımız çalışmalarla Nazillimiz kadın dostu şehir olacak”  dedi.
SPOT ALTI

(SİMGE ATA) Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu, Lütfi Selek Resim ve Sergi Salonu’nda kursiyerleri ziyaret ederek taleplerini dinledi. Kursiyerlerle tek tek ilgilenerek taleplerini dinleyen Öreroğlu, “Nazilli Belediyesi olarak bizler her zaman sizlerin yanındayız. Nazillimizde sanata değer veren, bu tür faaliyetlerin gelişip yaygınlaşması için çalışan çok güzel bir kitle var. Burada çok güzel işler yapılıyor. Emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Nazillimizin adının sanatla, kültürle anılması çok önemli. Yapacağımız çalışmalarla Nazillimiz kadın dostu şehir olacak”  sözlerini kaydetti.

“HERKESİ KURSUMUZA DAVET EDİYORUZ”
Desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a teşekkür eden El Sanatları Kurs Öğretmeni Filiz Aydın, “Belediyemizin ücretsiz olarak açtığı kursta, atıl durumda olan eşyalar yenilenerek tekrar kullanılabilir hale getiriliyor. Kursiyerlerimiz, hobi olarak geldiği kursta birçok teknikle ilgili bilgi sahibi oluyorlar. Vitray kursunda orijinal camlar kesilerek mozaik veya tifany tekniği ile vitray yapımını öğretiyoruz. Kursumuza katılmak isteyen herkesi davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

17 YILDIR SANATIN İÇİNDELER
Bir kentin gelişimi için sanatsal faaliyetlerin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Resim Kursu Öğretmeni Seher Altınok, “2002 yılından bu yana faaliyet gösteren resim atölyemiz özverili çalışmalarıyla sanatseverlerle bir araya geliyor. Resim kursiyerleri olarak her ne kadar reprodüksiyon çalışmalara ağırlık verilse de renkler, çizgiler ve figürlerle içsel duyguların dışa yansıtıldığı eserlerle hoş etkiler bırakmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Nazilli'de elektrikler kesilecekÖnceki Haber

Nazilli'de elektrikler kesilecek

Fakülte öğretim görevlisi bekliyorSonraki Haber

Fakülte öğretim görevlisi bekliyor

Yorum Yazın

HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!