Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Nazilli için çalışmaya devam edeceğiz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Nazilli için çalışmaya devam edeceğiz
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Beyerli ve Mescitli ziyaretlerinde, “Ustalık dönemimizde yatırımlarıyla, ekonomisiyle daha güçlü bir şehir olmayı hak eden daha modern bir Nazilli için çalışmaya devam edeceğiz”  dedi.
SPOT ALTI

(SİMGE ATA) Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, seçim çalışmaları kapsamında Beyerli ve Mescitli Mahallelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi. Ustalık döneminde büyük işlere imza atacaklarını söyleyen Başkan Alıcık, Sümer Üniversitesi, Organize Sanayi Sitesi 2. Etap, Çevre Yolu ve meydan projelerini bu dönemde hayata geçirmek için gayret edeceklerini belirtti.

"İLÇE BELEDİYESİNİN YAPAMAYACAĞI HİZMETİ YAPTIK"
“Ustalık dönemimizde yatırımlarıyla, ekonomisiyle daha güçlü bir şehir olmayı hak eden daha modern bir Nazilli için çalışmaya devam edeceğiz” diyen Alıcık, “Merkezden kırsala bir ilçe belediyesinin yapamayacağı hizmeti biz Nazilli’ye kazandırdık. Bu seçimlerde hemşerilerimin parti rozetini bırakarak en güçlü şekilde Nazillimizin haklarını almak için yanımızda yer almalarını istiyoruz. Ben inanıyorum ki Allah’ın izniyle hemşerilerimizin desteğiyle ustalık dönemimizi de hep birlikte yaşayacağız” sözlerini kaydetti. 

"BAHANELERİN ARKASINA SIĞINMADIK"
Üretken belediyecilik anlayışıyla çalıştıklarını ifaden eden Alıcık, "Halkımızdan aldığımız güçle bahanelerin arkasına sığınmadan proje ürettik. 2019-2024 döneminde yalnızca belediyemiz imkanları ile değil, hükümetimizin ve Nazilli’ye üvey evlat muamelesi yapmayacak Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile ilçemizin çehresini değiştirecek projeleri hayata geçireceğiz” dedi. 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“Sümerpark cazibe merkezi olacak”Önceki Haber

“Sümerpark cazibe merkezi olacak”

Aydın'da ceset bulunduSonraki Haber

Aydın'da ceset bulundu

Yorum Yazın

Nazilli Bozdoğan yolunda kaza!
İncir ve jeotermali siyasi malzeme olmaktan kurtaracağız
Aydınlı asker intihar etti
Nazilli’de alkışlanacak adam
Alıcık'tan Erim'e teşekkür
Nazilli’de o iddialara yalanlama!
Nazilli'de intihar eden öğretmen kurtarılamadı
Aydın'da 37 aranan şahıs yakalandı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!