Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Kanarya Sevenlerden Özakcan’a destek sözü

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kanarya Sevenlerden Özakcan’a destek sözü
Aydın Kanarya Sevenler Derneği üyeleri dernek binası önünde DP Başkan Adayı ve Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ı teşekkür pankartı ile karşıladı.
SPOT ALTI

(HABER MERKEZİ) Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti(DP) Başkan Adayı Mesut Özakcan’a Aydın Kanarya Sevenler Derneği tarafından sandıkta tam destek sözü verildi.
Aydın Kanarya Sevenler Derneği Başkanı Zekeriya Pınarbaşı bugüne kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı Efeler Belediye Başkanı Özakcan’a teşekkür plaketi taktim etti. Başkan Özakcan’a geçtiğimiz yıllarda kanarya hediye eden Dernek Başkanı Zekeriya Pınarbaşı, bu seferde ‘Aramızdaki muhabbetimiz hiç bitmesin Mesut Abimiz’ diyerek muhabbet kuşu hediye etti. Pınarbaşı, ”Önümüzdeki 5 yıl daha hizmetlerinize devam etmeniz için derneğimiz üzerine düşeni yapacaktır, sandıkta da sizinleyiz, beraberiz” diyerek Başkan Özakcan’a destek sözü verdiler.  
Dernek üyelerinin alkışları ve sevgi tezahüratları arasında dernek binasında konuşma yapan Başkan Özakcan, “Bizim hedefimizde insan var, her zamanda öyle olmuştur. Kuşlarımızı sevdiğimiz kadar birbirimizi seversek, saygıyla, hoşgörüyle karşılarsak çok daha huzurlu, mutlu biçimde bir toplum oluşturabiliriz. Bir Efeler ilçesi yaratabiliriz. Ben Demokrasiyi içselleştirmiş bir insanım.
Benim tavrım bir parti değişikliğinden olmaz. 31 Mart’ta huzurlarınıza adı üzerinde olan Demokrat Parti’den Aday olarak çıkacağım. Ben kendim için değil Efeler halkımızın hakkını, hukukunu, seçme hakkına sahip çıkmak için ve halkımıza 5 yıl daha hizmet etmek için Demokrat Parti’den aday oldum. Sandıkta da halkımızla birlikte olmak istiyoruz. İttifaklarla dayatılan aday değilim ben. Mesut Özakcan, Efeler halkının adayı. Mesut Özakcan’ın ittifakı Efeler halkının ittifakı. Türkiye’ye örnek olacak demokrasi dersini, Demokrat Parti adına da, Merhum Adnan Menderes adına da bir demokrasi dersinin verilmesini istiyorum Efeler halkımız tarafından. Bunun içinde sandıkta da beraber olalım” ifadelerini kullandı. 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Ertürk çalışıyorÖnceki Haber

Başkan Ertürk çalışıyor

Nazilli'de son dakikaSonraki Haber

Nazilli'de son dakika

Yorum Yazın

Nazilli Bozdoğan yolunda kaza!
İncir ve jeotermali siyasi malzeme olmaktan kurtaracağız
Aydınlı asker intihar etti
Nazilli’de alkışlanacak adam
Alıcık'tan Erim'e teşekkür
Nazilli’de o iddialara yalanlama!
Nazilli'de intihar eden öğretmen kurtarılamadı
Aydın'da 37 aranan şahıs yakalandı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!