Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

HALUK BAŞKANIN BİR SUÇU YOKMUŞ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HALUK BAŞKANIN BİR SUÇU YOKMUŞ
Nazilli Çağdaş Ağrılılar Derneği Başkanı Hasan Artan, mahallelerine yapılmasını bekledikleri düğün salonuna ilişkin yanlış bilgiye sahip olduklarını söyleyerek, MHP'li Haluk Alıcık için söylediği sözlerden pişman olduğunu belirtti.
SPOT ALTI

Nazilli Çağdaş Ağrılılar Derneği Başkanı Hasan Artan, Millet İttifakı'nın kendilerini ziyareti esnasında, Kurudere Mevkiine istedikleri yatırımların yapılmadığını söyleyerek, MHP'li Haluk Alıcık'a öfke kusmuştu. Artan, o söylemlerle Haluk Alıcık'a haksızlık yaptığını belirterek işin doğrusunu daha sonra öğrendiğini kaydetti. Pişman olduğunu da sözlerine ekleyen Artan, "Öfkemize yenildik. Eğer Haluk Başkanın emeklerini hiçe sayarsam Allah beni affetmez" dedi.

"HALUK BAŞKANIN BİR SUÇU YOKMUŞ"
Nazilli Çağdaş Ağrılılar Eğitim, Dayanışma ve Kültür Derneğini Başkanı Hasan Artan, geçtiğimiz günlerde MHP'li Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'tan bekledikleri hizmetleri alamadıklarını iddia ederek bir takım sözler sarf etmişti. Artan, o ifadelerin ardından kendisinin bilgi eksikliği olduğunu bu bakımdan Haluk Alıcık'ı haksız yere suçladığını ifade etti. Söylediklerinin hala arkasında olduğunu belirten Artan, "Hiçbir siyasi partiyi kendi menfaatimiz için kullanmıyoruz. Bizim için bizim yanımızda verilen sözler önemli. Bu  zamana  kadar  da Haluk Alıcık'ın çok büyük desteklerini aldık. Ben Haluk Alıcık'a bir tek düğün salonu sözü verip tutmadığı için kızmıştım. O öfkeyle Haluk Başkana söylemedik söz bırakmadık ama sonradan öğrendik ki onun da suçu yokmuş. Düğün salonu yapılmasını beklediğimiz alan yeşil saha alanıymış ve üzerinden yüksek gerilim hattı geçiyormuş. Bunda da Haluk Alıcık'ın bir günahı yoktur. Biz hafriyatı döktürmüş bekliyorduk. Haluk Başkan salonu buraya yapacak sanıyorduk meğer o başka bir yer arıyormuş ve seçimden sonra işe koyulacakmış" şeklinde konuştu. 
"ÖFKEMİZE YENİLDİK, PİŞMANIZ"
Düğün salonu yapılmasını bekledikleri arazinin akıbetinden, İYİ Partili Kürşat Engin Özcan ve ittifak ortaklarının araştırmaları sonucunda haberdar olduğunu aktaran Artan, "Haluk Başkan bize 'buraya yapamayız' deseydi işler buraya gelmezdi. Belediyeye ait olduğunu biliyorduk ama üzerinden yüksek gerilim geçtiğini bilmiyorduk. Bizim bunlardan haberimiz olmadığı için kandırıldığımızı düşündük. Birbirimizden haberimiz olmadığı için bu beyanları söylemiş bulundum. Doğrusunu öğrenince de öfkemize yenildiğimizi anladık ve pişman olduk" dedi.
"ONUN EMEKLERİNİ HİÇE SAYARSAM ALLAH BENİ AFFETMEZ"
Nazilli Belediye Başkanı MHP'li Haluk Alıcık'ın mahallelerine bugüne dek birçok hizmet yaptığını hatırlatan Artan, "Eğer ben Haluk başkanın emeklerini hiçe sayarsam Allah beni affetmez. Ne zaman gitsek yardımı dokundu. İşte bir tek bu düğün salonu için kızmıştım onu yapmama sebebi de farklıymış. İletişimsizlik olduğu için ben konuyu yanlış anlamışım" diyerek sarf ettiği sözlerden duyduğu pişmanlığı bir kez daha dile getirdi.

 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Alıcık’tan sporculara tebrikÖnceki Haber

Alıcık’tan sporculara tebrik

Aydın'da kan donduran istismar iddiasıSonraki Haber

Aydın'da kan donduran istismar iddiası

Yorum Yazın

Nazilli Bozdoğan yolunda kaza!
İncir ve jeotermali siyasi malzeme olmaktan kurtaracağız
Aydınlı asker intihar etti
Nazilli’de alkışlanacak adam
Alıcık'tan Erim'e teşekkür
Nazilli’de o iddialara yalanlama!
Nazilli'de intihar eden öğretmen kurtarılamadı
Aydın'da 37 aranan şahıs yakalandı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!