Reklamı Geç
Onemsoft Bilişim
SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Aydın Ülkü Ocaklarının yeni başkanı Şan oldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aydın Ülkü Ocaklarının yeni başkanı Şan oldu
Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı tarafından görevden alınan Emre Özbey’in yerine Tayfun Şan göreve atandı.
SPOT ALTI

Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı tarafından kapatılan ve 2 aydır kapalı olan Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’na Tayfun Şan atandı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı tarafından görevden alınan Emre Özbey’in yerine Tayfun Şan göreve atandı. Bizzat Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in Aydın Ülkü Ocağı’nda görevi tevdi ettiği Şan, yemin ederek göreve başladı. 

İl başkanlığı görevini Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ateş’in takdim ettiği bayrağa sarılı Kuran-ı Kerim ‘i öperek devralan Şan, “Bayrağı her zaman en üste taşıyacağıma ant içerim. Allah yolumuzu açık etsin. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.  
Şan’a il başkanlığı görevini Türk Bayrağı sarılı Kuran-ı Kerim vererek tevdi eden Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, yaptığı konuşmada,  “Sizler hepiniz bu kutsal ocakta yetişmiş kardeşlerimizsiniz. Ülkücüler romantik insanlardır. Tarihte kim olmak istersiniz diye sosyal mecralarda bazı anketler yapılıyor. Bizim arkadaşlar Kürşat ile Çin Sarayı’nı basmak ister, ya Alparslan ile Anadolu’yu fethetmek ister. Ya da üç hilali surlara diken Ulubatlı Hasan olmak ister. Mutlaka hepimiz Ulubatlı Hasan olarak ya bir adım önde ya bir adım sonra burca üç hilali dikecek insanlarız ama bu ocağa Fatihler de lazım. Deha imkansız zannedilen mümkün olanı görebilmektir. Gemilerin karada da yüzebildiğini sezmek Mehmetlerden birini Fatih yapar. İşte bize o Fatihler lazım. İnşallah Mustafa Kemaller ve Fatihler bu ocaktan yetişecektir. Ancak ocağımıza dışarıdan bir müdahale edilmesine, farklı kaynaklardan beslenilmesine asla müsaade etmeyeceğim” dedi. 


 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ege sallandı!Önceki Haber

Ege sallandı!

İYİ Partili Özcan listeyi açıkladıSonraki Haber

İYİ Partili Özcan listeyi açıkladı

Yorum Yazın

Nazilli Bozdoğan yolunda kaza!
İncir ve jeotermali siyasi malzeme olmaktan kurtaracağız
Aydınlı asker intihar etti
Nazilli’de alkışlanacak adam
Alıcık'tan Erim'e teşekkür
Nazilli’de o iddialara yalanlama!
Nazilli'de intihar eden öğretmen kurtarılamadı
Aydın'da 37 aranan şahıs yakalandı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!