Alıcık o videoyu yargıya taşıyor

Nazilli Belediyesi Eski Başkanı Haluk Alıcık, 31 Mart yerel seçimleri öncesi kendisine yönelik hazırlanan belediye personeli ile tartışma videosunu yargıya taşıyor.

Nazilli Belediyesi Eski BaşkanıHaluk Alıcık, 8 Mart Dünya Kadınlar gününde kendisine kurulan tezgahı yargıya taşımaya hazırlanıyor.

31 Mart Yerel Seçimleri arefesinde 3 yıl önce Haluk Alıcık’ın İnci C. ile yaşadığı tartışma videosukadındüşmanıymış gibi göstermek amacıyla Dünya Kadınlar Günü’nde Millet İttifakı tarafından vizyona sokulmuştu.

Haber servis edilmeden sadece yarım saat önce mevcut Belediye BaşkanıKürşat EnginÖzcan’ın videonun baş aktörlerinden İnci C. ile görüştüğü kameralara yansımış, Özcan’ın danışmanı Kerem Yıldırım’ın ise iki saat önce haber sitesi sahibiyle bir araya geldiği deşifre edilmişti.

Ahlaksız kumpasın ardından belediye başkanlığını kaybeden, siyasi, sosyolojik ve psikolojik anlamda büyük zarar gören Haluk Alıcık, avukatı aracılığıylaseçimdöneminde üzerine atılan asılsız iddiaları çıkaranlar hakkında dava açacağını söyledi.

Üç kız babası olarak hayatının hiçbir döneminde kadına el kaldırmadığını ifade eden Alıcık, “Yapılan bu haberler ile bana Almanya’dan PKK’nın sitelerinden bile küfür ettirdiler. Avukatım hakkımda çıkarılan asılsız her şey için dava açacak. Yapılan her şeyin hukukta bir karşılığı vardır” dedi.

09 Ekim 2019 Aydin/ Nazilli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Yeni Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Yeni Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.