Aydın'da 151 personel alınacak

Aydın Büyükşehir Belediyesi 151 kişilik personel alım ilanı yayınladı.

İlana göre 2 büro personeli, 149 sayaç okuma personeli alınacak. Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Personel A.Ş., 2 büro personeli, 149 sayaç okuma elemanı (su) alımı yapacak. Alınacak personeller daimi kadroda görev yapacak olup başvurular 11 Ekim 2019 tarihine kadar yapılacak.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde: Aydın Büyükşehir Belediyesi sayaç okuma elemanı alacak Aydın Büyükşehir Belediyesi 151 kişilik personel alım ilanı yayınladı. İlana göre 2 büro personeli, 149 sayaç okuma personeli alınacak.Büro personeli ve sayaç okuma elemanı alımı için başvuru gerçekleştiren adaylar 9-11 Ekim 2019 tarihleri arasında görüşme de gerçekleştirecek. Görüşmeler 08.30-17.30 saatleri arasında yapılacak.

Büro personeli ve sayaç okuma elemanı alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını hazırladıkları özgeçmiş ve adli sicil kaydı belgeleri ile birlikte yapabilecek. Başvurular hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ise Güzelhisar Mah. Adnan Menderes Bulvarı Karataş Apt. No:99/2 Efeler-Aydın adresinden, 0256 213 40 09 numaralı telefondan ve [emailprotected] e-posta adresinden talepte bulunarak öğrenilebilecek.

08 Ekim 2019 Aydin- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Yeni Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Yeni Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.