Nazilli'de yol atağı

Nazilli Belediyesi Turan Mahallesindeki yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Sevgi Yolu ile Uğur Mumcu parkı doğu kısmında ki yol ve bu yol ile kesişen sokakların yollarına parke taşı kaplandı. Belediye Başkanı Haluk Alıcık, alt yapısı tamamlanan tüm ara sokakların bozuk yollarının yenileceğini açıkladı.

Turan Mahallesinde Nazilli Belediyesi Fen İşler Müdürlüğü ekiplerince yol yenileme çalışmaları devam ediyor.Çalışmalar kapsamında Sevgi yolu ve Uğur Mumcu parkı doğu kısmında ki yol ve bu yol ile kesişen sokakların yollarına parke taşı kaplandı.

Turan Mahallesinde kademeli olarak çalışıldığını hatırlatan Başkan Alıcık, “Çalışma yapılacak olan sokak belirleniyor. Eski deforme olmuş taşları ya da asfaltı kazınıyor.Yol üzerine kum dökülme işleminden sonra da stabilizesi gerçekleştiriliyor. En sonda ekipler kilitli parke taşı döşeme işini yapıyor. Şu an Nazilli içinde 5 ekip farklı bölgelerde taş döşüyor,yol düzenliyor.Bilindiği üzere Nazillimizin neredeyse bütün sokaklarında sürekli bir alt yapı çalışması gerçekleşiyor.

AYDEM ‘in Büyük Şehir’in Telokomünikasyonve doğal gaz şirketlerinin yaptığı çalışmalar ile yenilediğimiz yollar tekrar bozuluyor. Bunun sıkıntısını vatandaş çekiyor. Bu sıkıntı doğal olarak bize yansıyor. Bizim görevimiz vatandaşın sıkıntısını gidermek. Yeni yollar açmanın yanında Nazilli’de bozuk olan, deforme olan tüm sokak ve yollarımızda çalışmalarımız devam edecek” dedi.

30 Ekim 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Yeni Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Yeni Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.