Başkan Özcan, Bankamatik Memuru mu?

Aydın'ın tanınmış gazetecilerinden Veysel Karahan, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın Haluk Alıcık döneminde Nazilli Belediyesine işe gitmeden 8 yıl boyunca maaş aldığını iddia etti.

Gazeteci Veysel Karahan, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a sosyal medyadan birkaç soru yöneltti. Aydın'ın tanınmış gazetecilerinden Veysel Karahan, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'aHaluk Alıcıkdöneminde çalıştığını iddia ettiğin 150 bankamatik memurunu açıklamazsan namertsin dedi.

Karahan sosyal medyada yaptığı paylaşımda;

Seçimden önce tarafsızlığımızı bozmamak için siyasi söylemleri, vaatleri değerlendirmeyi halka bıraktık. Fakat seçim bitti, aylar geçti. 8 aydır köşe yazılarımda da, sosyal medya hesabımdan da Nazilli siyasetine çok az değindim. Şimdi biraz soru sorma vakti..

1-)

CHP ve İYİ partililer seçimden önce vatandaşa algı yaparak, belediyede 150 işçinin bankamatik memuru olduğunu söylediler. İsraf var dediler. Biz gelirsek hepsini işten çıkaracağız dediler.. Aylar geçti, halen bir ispat yok? 150 bankamatik memurunu yarına kadar halka açıklamazsanız, işten çıkışını vermezseniz namertsiniz!

Veysel Karahan 2. sorusunda Haluk Alıcık döneminde Nazilli Belediyesinde 150 Bankamatik Memuru var söylemini seçim öncesi dile getiren CHP ve İyi Partililere ben bir tanesini tanıyorum. O da Kürşat Engin Özcan diyerek önemli bir iddia da bulundu.

Soru 2-) Bu bir ihbardır..
Belediyede 150 bankamatik memuru var dediler, henüz 1 tanesini ispatlamadılar ama ben 8 yıl Haluk Alıcık’ın bankamatik memuru olarak belediyen maaş verdiği 1 kişiyi tanıyorum. Kendisi Hukuk İşleri Müdürlüğünde sözleşmeli avukat olarak mesai yapmadan, yaklaşık 8 yıl bankamatik memurluğu yaptı. O kişinin ismi Kürşat Engin Özcan idi...

22 Ağustos 2019 Aydin- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Yeni Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Yeni Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.